piątek, 31 marca 2017

Tani kredyt gotówkowy

Rankingi poszczególnych banków zawsze powstaje tak samo. Kilka banków jest proszonych o przedstawienie swojej oferty. W ten sposób szeregowane są od tych najlepszych do tych najmniej korzystnych. Ważne jest tutaj określenie ile klient zarabia oraz na jakie raty kredytu może sobie pozwolić. Raty powinny być rozmieszczone tak, aby klient nie miał żadnego problemu z ich spłacaniem. Wejdź na http://www.sporywydatek.pl i szukaj tam najlepszych ofert w sieci.

Co brać pod uwagę?

Oferty można podzielić na klientów, którzy posiadają konta w banku oraz tych, który ich nie mają. Banki często dla swoich stałych klientów mają małe promocje. Zawsze można natrafić na lepszą ofertę w banku, w którym posiadamy konto. Typowy Kowalski zarabia 2500 złotych na rękę przy czym chce zaciągnąć kredyt gotówkowy. Jego miesięczna rata przy najkorzystniejszej ofercie może wynosić prawie 400 złotych w miesięcznej racie. Warto nie tylko brać pod uwagę korzyści, które nieraz mogą mydlić oczy klientowi, ale także miesięczną ratę. Trzeba sobie uświadomić czy tak naprawdę stać mnie na ten kredyt. Nierzadko kredyty zaciągane są przez osoby, które mają problem w jego spłacaniu. Różnica między najkorzystniejszą ofertą a tą na ostatnim miejscu w rankingu może wynosić nawet koło 2000 tysięcy złotych. Bank w ten sposób może łatwo kogoś nabić w butelkę. Warto zwrócić także uwagę na oprocentowanie oraz dodatkowe opłaty kredytu.

Jak nie dać się oszukać?

Może być naprawdę ciężko, ale trzeba mieć oczy szeroko otwarte. Banki prześcigają się w ofertach, ale także w tym, żeby więcej zarobić na kliencie. Często zapominają o jego dobrze. Liczy się tylko to to więcej skorzysta w tym przypadku. Pośpiech nie zawsze idzie w parze z dobrze dobraną ofertą. Kredyt gotówkowy nie powinien być ciężki w spłacaniu. Warto się poradzić kogoś zaufanego. Można się rozejrzeć czy ktoś z bliskiej rodziny czy też znajomych nie pracuje w bankowości. W ten sposób można się zgłosić po krótką poradę finansową. Jeśli nie mamy zaufania do banków nie trzeba od razu się zgłaszać po pierwszą, lepszą ofertę jaką nam proponują. Na rynku często działa prawo popytu i podaży. Im więcej kredytów zostanie wciśniętych tym większa pensja pracownika banku. Jednak to nie zawsze gra fair-play do której należałoby się dostosować.

Nie trzeba od razu bieg do pierwszego lepszego banku. Warto w Internecie poszukać poszczególnych rankingów banków. Takie rankingi są tworzone ze specjalistów, którzy uważają, że kredyt gotówkowy dla klienta powinien mieć bardzo dużo korzyści. Nieznajomość rynku kredytów wiąże się często z popełnianiem mnóstwa błędów. Aby tego uniknąć należy się wybrać do zaufanej osoby na konsultacje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz